ŠD POŠ – Pohod

Petek, 23. 9. 2022

Spoštovani starši!

V petek, 23. 9., na dan slovenskega športa, bomo imeli športni dan – pohod.

Otroci pridejo v šolo kot običajno. S seboj prinesejo manjši pohodni nahrbtnik. V njem naj bosta dve plastenki navadne vode (brez okusa). Lahko tudi manjši prigrizek. Malico vzamemo v šoli in odidemo na pohod. Ker bo pot daljša in po različnih terenih, priporočamo dobro uhojeno obutev. Glede na vremenske razmere pa svetujemo oblačila po plasteh, da bodo lahko kaj slekli, ko bo postalo topleje. Priporočamo tudi kapo za zaščito pred soncem. Učenci 1. in 2. razreda potrebujejo rumeno rutico. Vrnemo se do 12. 05. ure. Kosilo in ostale dejavnosti bodo potekale po ustaljenem urniku.

Lep športni pozdrav.

učiteljice POŠ Topolšica

(Skupno 80 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih. Zaznamek za trajno povezavo.