Otvoritev Evropskega tedna mobilnosti 2022

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

Zadeva: Vabilo na otvoritev Evropskega tedna mobilnosti 2022

Spoštovani starši in otroci!

Vabimo vas, da se udeležite otvoritve Evropskega tedna mobilnosti 2022 v petek, dne 16. 09. 2022 ob 16.00 uri v Kulturnem domu Šoštanj z naslednjimi aktivnostmi v avli Kulturnega doma:

• Stojnice z lokalnimi dobrotami
  • Stojnica s prigrizki »Pr Pek« in Rok Potisek – lokal na kolesu
  • Taborniki se predstavijo – Rod Pusti grad Šoštanj in Rod Topli vrelec Topolšica
  • Nagradni žreb, vsaka srečka je dobitna (praktične nagrade, napitki in prigrizki)
  • Skrinja pobud na temo trajnostne mobilnosti, kjer bo lahko vsakdo zapisal svoje ideje in predloge, katere aktivnosti bi želel videti prihodnje leto v Evropskem tednu mobilnosti
  • »Selfie okvir«

in z aktivnostmi v dvorani Kulturnega doma:

• Nagovor o pomenu trajnostne mobilnosti
  • Podelitev diplom ter praktičnih nagrad osnovnošolcem za opravljen kolesarski izpit v juniju ter podelitev nagrad za tekmovanje »Kaj veš o prometu« ob 16. uri
  • 17:00-19:00 koncert Adi Smolar

*Učiteljice bodo prisotne samo v uradnem delu. Odgovornost za spremstvo otroka je na strani staršev.

Aktivnosti se izvajajo v okviru projekta LIFE IP CARE4CLIMATE in so financirane s strani Ministrstva za okolje in prostor v okviru Sklada za podnebne spremembe. Posredniški organ je Ministrstvo za infrastrukturo.

V upanju, da se vidimo, vas lepo pozdravljamo!

OBČINA ŠOŠTANJ

Trg svobode 12