ŠD 7.-9. r.: smučanje, pohod

Četrtek, 6. 1. 2022, 7. in 8. r.; petek, 7. 1. 2022, 9. r.

Sreda, 5. 1. 2022, 8. in 9. r.; četrtek, 6. 1. 2022, 7. r.

1. smučanje in bordanje na Kopah (samo za samostojne smučarje in bordarje), odhod ob 7.45 izpred šole, povratek ob 14.00-14.30 pred šolo.

2. Zimski pohod na Forhtenek (odhod ob 7.45, povratek okoli 12.05).

OBVESTILO ZA UČENCE 7.-9. r.

V četrtek, 6. 1. 2022 bo zimski športni dan za učence 7. in 8. r, v petek, 7. 1. 2022 pa za 9. r. Smučarji se zberete na spodnjem šolskem parkirišču, odhod avtobusa bo ob 7.45, pred šolo se vrnemo nazaj okrog 14.30. Smučarji morate obvezno imeti s sabo podpisan  list za samotestiranje, potrdilo o prebolelosti ali cepljenju. 9. r. se morate v petek zjutraj pred odhodom na smučanje še samotestirati v svojem matičnem razredu. Na smučanje vzamemo šolsko malico (sendvič in vodo), na Kopah pa dobite v koči tudi toplo malico. Šolsko kosilo bomo za vas za ta dan odpovedali.

Pohodniki se zjutraj zberete v svojem matičnem razredu, 9. r. se v petek tudi samotestirate. Ko si razdelite malico, se z učitelji spremljevalci odpravite na pohod proti Fortheneku, od tam nadaljujete pot do REKSa, kjer boste imeli približno uro časa za igre z žogo v večnamenski dvorani in možnost uporabe sanitarij. Pred šolo se vrnete okoli 12.00. Za pohod bodite primerno obuti in oblečeni. V dvorano ne boste mogli v pohodniških čevljih, zato si s sabo prinesite kakšno drugo čisto obutev.

Želimo vam prijeten zimski športni dan.

ŠPORTNI PEDAGOGI

Prijavnice učenci dobijo v šoli, 16. 12. 2021, in jih za smučanje oddajo v kabinet športne vzgoje do četrtka, 23. 12. 2021, za pohod pa razredniku.

Samotestiranje, ki ga opravimo v šoli velja tudi za smučanje, zato imejte Evidenčni list … OBVEZNO ZRAVEN, kakor tudi prebolevniki in cepljeni COVID potrdila, ker na smučišču zelo preverjajo potrdila. Brez potrdila nihče ne bo mogel na avtobus za Kope.