Planinski pohod st. planincev: Komen, Travnik

Sobota, 12. 10. 2019, 8.-16.00.

Dragi planinci!

V letošnjem šolskem letu bo naš prvi planinski pohod v soboto, 12. 10. 2019, na Komen (1684 m) in Travnik (1637 m).

Najprej se bomo  odpeljali do Doma na  Smrekovcu. Od doma bomo   nadaljevali peš proti   vrhu Smrekovca (1577 m), vse do kamnite piramide. Čaka nas še nekaj razgibane poti po gozdu in čez travnike, preden prispemo na Komen. Z vrha se nam odpre lep razgled na Peco, Uršljo goro, Golte, Menino planino, osrednje Kamniško-Savinjske Alpe, Raduho…Mi pa bomo pot nadaljevali proti vrhu Travnika in nato do Koče na Travniku (1548 m). Pohod bomo zaključili na parkirišču  pri Kolarici, malo pod Travnikom, kjer nas bo čakal kombi, s katerim se bomo odpeljali proti Ljubnemu in Mozirju nazaj v Šoštanj.

Odhod je ob 8. uri izpred šole, prihod pa je predviden ob 16. uri.

 

 

 Mentorici: Jožica Dobnik, prof. in Mateja Drev Sem, prof.

(Skupno 159 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Planinci. Zaznamek za trajno povezavo.