Pevska revija Pozdrav pomladi 2019

Torek, 12. 3. 2019, 16.30 OPZ Mravljice, OPZ; 19.00 MPZ, OPZ Topolšica; Dom kulture Velenje.

Za učence POŠ Topolšica, ki potrebujejo prevoz na pevsko revijo v Velenje, bo avtobus izpred šole POŠ Topolšica odpeljal 12. 3. 2019, ob 17.25. Nazaj bo odhod takoj po koncertu. Prihod avtobusa nazaj v Topolšico je planiran okoli 20.15.

Lep podzrav
Mojca Šabec

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

Šoštanj, 5. 3. 2019

OBVESTILO OPZ

V torek, 12. 3. 2019, se bomo s pevci OPZ udeležili pevske revije Pozdrav pomladi. Koncert bo ob 16.30 v Domu kulture v Velenju. Vstopnice (4,00 Eur) so v predprodaji  od ponedeljka do četrtka od 9.00 do 17.00 in v petek, od 9.00 do 13.00 na blagajni Festivala Velenje in eno uro pred  koncertom na blagajni Doma kulture Velenje.

Pred nastopom bomo imeli še generalko, zato se bomo pred Domom kulture (vhod zadaj) zbrali ob 15.30. Za otroke, ki ne bodo imeli lastnega prevoza, bo organiziran avtobusni prevoz iz Šoštanja v Velenje in nazaj, zato Vas prosim, da  spodaj označite način prihoda in odhoda Vašega otroka. Odrezek naj do ponedeljka, 11. 3. 2019, otrok prinese nazaj v šolo (zborovodkinji). Odhod avtobusa izpred šole bo ob 15.10, povratek iz Velenja pa okoli 18.ure.

Lep pozdrav

zborovodkinja

Metka Berk

_____________________________________________________________

Moj otrok _________________________________  iz _______ razreda bo šel v Velenje z (PROSIM OBKROŽITE)

LASTNIM PREVOZOM                                                    AVTOBUSOM

V Velenje           nazaj                                                        V Velenje            nazaj

Podpis staršev: _____________________________

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

Šoštanj, 5. 3. 2019

OBVESTILO MPZ

V torek, 12. 3. 2019, se bomo s pevci MPZ udeležili pevske revije Pozdrav pomladi. Koncert bo ob 19.00 v Domu kulture v Velenju. Vstopnice (4,00 €) so  v predprodaji  od ponedeljka do četrtka od 9.00 do 17.00 in v petek, od 9.00 do 13.00 na blagajni Festivala Velenje in eno uro pred koncertom na blagajni Doma kulture Velenje.

Pred nastopom bomo imeli še generalko, zato se bomo pred Domom kulture (vhod zadaj) zbrali ob 17.45. Za otroke, ki ne bodo imeli lastnega prevoza, bo organiziran avtobusni prevoz iz Šoštanja v Velenje in nazaj, zato Vas prosim, da  spodaj označite način prihoda in odhoda Vašega otroka. Odrezek naj do ponedeljka, 11. 3. 2019, otrok prinese nazaj v šolo (zborovodkinji). Odhod avtobusa izpred šole bo ob 17.30, povratek iz Velenja pa okoli 20. ure.

Lep pozdrav

zborovodkinja

Metka Berk

­­­­­­­­­­­­­­______________________________________________________________

Moj otrok _________________________________  iz _______ razreda bo šel v

Velenje z (PROSIM OBKROŽITE)

LASTNIM PREVOZOM                                                    AVTOBUSOM

V Velenje           nazaj                                                        V Velenje            nazaj

Podpis staršev: _____________________________

 

Topolšica, 1. 3. 2019

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 ŠOŠTANJ

OBVESTILO O PEVSKI REVIJI OPZ Topolšica

Spoštovani starši!

V torek, 12. 3. 2019, se bomo pevci POŠ Topolšica udeležili Medobčinske pevske revije v Velenju. Nastopamo v večernem koncertu.

Pred koncertom imamo generalko na odru, zato morajo biti učenci ob 17.40 zbrani pri vhodu na zadnji strani Kulturnega doma Velenje (parkirišče). Prosim, da pridejo točno, saj imamo takoj za tem tonske vaje na odru, brez katerih ni mogoče nastopati.

Učenci naj imajo oblečene temnejše hlače ali kavbojke, obute naj imajo temne čevlje ali copatke.

Majice dobijo v šoli.

Koncert se prične ob 19.00, po otroke pridete šele ob koncu prireditve.

Priporočila s strani JSKD Velenje:

  • vstopnice (4,00 Eur) bodo v predprodaji od ponedeljka do četrtka od 9.00 do 17.00 in v petek, od 9.00 do 13.00 na blagajni Festivala Velenje in eno uro pred posameznim koncertom na blagajni Doma kulture Velenje,
  • plašči se odložijo v garderobo za obiskovalce,
  • otroke po nastopu pričakate pri vhodu na zadnji strani Kulturnega doma Velenje, ven jih bo pripeljala spremljevalka,
  • avtomobile najlažje parkirate v Mercator centru ali garažni hiši pri bazenu,
  • revijo bo strokovno spremljala gospa Janja Dragana Gombač.

Mojca Šabec, prof.

(Skupno 310 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih. Zaznamek za trajno povezavo.