Troboj

Četrtek, 31. 5. 2018, stadion Velenje, začetek 14.00.

31. 5. 2018 je bilo v Velenju atletsko tekmovanje za najmlajše, to je atletski troboj, kjer se tekmuje v teku na 60 m, metu vortexa in skoku v daljino z zaletom. Pravico nastopa imajo peti razredi in mlajši. Našo šolo je uspešno zastopalo 8 učencev in 7 učenk, najbolj uspešna učenka je bila Elizabeta Špela Kavšak, ki je osvojila 1. mesto in zlato medaljo, Mojca Mazej pa 4. mesto, v kategoriji 4. razredov pa je Ula Hribernik osvojila 2. mesto, pri učencih je Jan Rožič osvojil 4. mesto, v kategoriji 4. razredov pa imamo medobčinskega prvaka v atletskem troboju, to je Nik Sovič, 3. mesto je osvojil Aljaž Lesnjak, 4. mesto pa Florjan Mežnar. Rezultati troboja so objavljeni v avli.

Vsi rezultati

Vsem nastopajočim, še posebej pa najmlajšim udeležencem, iskrene čestitke.

Aktiv športnih pedagogov

 

URNIK TEKMOVANJA

14.00 OŠ MPT, OŠ ŠALEK 60 m
OŠ AA, OŠ GO, OŠ GŠ daljina
OŠ ŠOŠTANJ, OŠ LIV vortex
14.30 OŠ MPT, OŠ ŠALEK daljina
OŠ ŠOŠTANJ, OŠ LIV 60 m
OŠ AA, OŠ GO, OŠ GŠ vortex
15.00 OŠ MPT, OŠ ŠALEK vortex
OŠ ŠOŠTANJ, OŠ LIV daljina
OŠ AA, OŠ GO, OŠ GŠ 60 m
15.30 RAZGLASITEV REZULTATOV

 

(Skupno 222 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Atletika. Zaznamek za trajno povezavo.