PODROČNO TEKMOVANJE V SMUČARSKIH SKOKIH Z ALPSKIMI SMUČMI ZA OSNOVNE ŠOLE

Tekmovanje bo v torek, 20. februarja 2018.
Sodelujejo lahko učenci od 1.-4. razreda. Prijavijo jih starši, ki jih tudi peljejo na tekmovanje in za njih odgovarjajo. PRIJAVA JE MOŽNA NAJKASNEJE DO 7. 2. 2018 V TAJNIŠTVU NAŠE ŠOLE. Zbor tekmovalcev je ob 12.00 v Mislinji, v smučarsko skakalnem centru, pričetek tekmovanja pa ob 13.00. Tekmujejo lahko samo tisti učenci, ki niso vključeni v smučarsko skakalne klube in še niso nastopali na uradnih klubskih tekmovanjih. Predpisana oprema: smuči za alpsko smučanje z varnim okovjem, čevlji za alpsko smučanje, ogrevalni smučarski komplet (skakalni ali tekmovalni dres za alpsko smučanje ni dovoljen), čelada, rokavice. Za ostale informacije je na voljo gospod BORIS GOLIČNIK 041 776 303.

Razpis