Finale državnega prvenstva v atletiki posamično

Sreda, 7. 6. 2017, Žalec. Odhod 9.00. 1., 2. in 17. mesto.Na finale so se uvrstili Timotej Dobrila – 1000 m, Neli Goršek – višina in Sebastjan Turinek- 600 m.

Z dobrim rezultatom na področnem tekmovanju v atletiki posamično, so si 3 naši učenci:  GORŠEK Neli, DOBRILA Timotej in TURINEK Sebastjan priborili uvrstitev na POSAMIČNO DRŽAVNO FINALE V ATLETIKI, ki je bilo 7. 6. 2017 v Žalcu. Timotej Dobrila je osvojil 17. mesto v teku na 1000 m, Neli Goršek odlično 2. mesto v skoku v višino z novim šolskim rekordom 160 cm in imamo tudi državnega prvaka z zlato medaljo v teku na 600 m mlajši dečki, ki je v Žalcu tekel svoj osebni in nov šolski rekord,  to je  Sebastjan Turinek.

Mentor: Tomaž Herman, prof.

Predvideni odhodi avtobusa:

9.00 – KDK Šoštanj

9.10 – avtobusna postaja Jenkova (AA in GŠ)

9.15 – avtobusna postaja MPT

9.20 – dom učencev (Livada in Šalek)

9.25 – avtobusna postaja Velenjka (OŠ Gorica)

Avtobus je velik, prostora je za 46 oseb

Katka Geršak, Športna zveza Velenje

TEHNIČNE INFORMACIJE

ORGANIZATORJA: Zavod za šport RS Planica in Atletska zveza Slovenije.

IZVAJALEC: Atletski klub Žalec v sodelovanju z Zavodom za kulturo, šport in turizem Žalec.

KRAJ TEKMOVANJA: Športni center Žalec, Aškerčeva ulica 13, Žalec.

DATUM TEKMOVANJA: Sreda, 7. junij 2017, s pričetkom ob 10.00 uri.

TEHNIČNI SESTANEK

Tehnični sestanek z vodji ekip bo v sredo, 7. junija 2017 ob 09.00 uri v sejni sobi I. Osnovne šole Žalec, Šilihova ulica 1, Žalec.
Slovesna otvoritev tekmovanja bo ob 10.00 uri.

KONČNE DOLOČBE

Na tekmovanju veljajo Pravila za atletska tekmovanja.
Učenci in učenke morajo na finalnem tekmovanju nastopati v šolskih in ne v klubskih dresih. Vodje ekip se v času tekmovanja zadržujejo izven tekmovališč.
Za razlago pravil in razpisa na tekmovanju je pristojen koordinator za atletska šolska tekmovanja.

Ta vnos je bil objavljen v Atletika. Zaznamek za trajno povezavo.