Medobčinsko tekmovanje v odbojki za mlajše deklice

Ponedeljek, 15. 5. 2017, ŠD OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj, 13.30. 1. mesto.Ekipa deklic: Katja Robida, Nejla Cerić, Tjaša Stropnik, Lara Ostervuh, Eva Javornik, Kaja Andrejc, Livia Štakne, Karin Napotnik, Neža Flis, Urša Sevčnikar, Klara Bricman.

V ponedeljek je bilo na naši šoli medobčinsko tekmovanje v mali odbojki za deklice. Udeležilo se ga je pet OŠ. Učenke naše šole so s suvereno igre premagale vse nasprotnice, osvojile naslov medobčinskih prvakinj in si zagotovile nastop na področnem tekmovanju. Čestitamo.

Vrstni red: 1. KDK, 2. Gustav Šilih, 3. bratov Letonje, 4. Anton Aškerc, 5. Miha Pintar Toledo
Mentor: Boris Plamberger, prof.

 

MEDOBČINSKO TEKMOVANJE V ODBOJKI ZA MLAJŠE DEKLICE

  1. DATUM TEKMOVANJA: 15.05.2017 S PRIČETKOM OB 13.30 URI
  2. KRAJ TEKMOVANJA: OŠ KDK ŠOŠTANJ
  3. VODJA TEKMOVANJA: Tejo Torej
  1. OMEJITEV NASTOPA:

Nastopiti smejo učenke osnovnih šol letnik 2004 in mlajše.

  1. TEKMOVALNA PRAVILA

Glej informator 1/2016!

  1. ROK ZA PRIJAVO

V kolikor ste se prijavili na začetku šolskega leta se smatra, da ste na tekmovanje prijavljeni.

Če je prišlo do kakršnekoli spremembe, mi javite do ČETRTKA 11.05.2017 do 12.00 na ŠPORTNO ZVEZO VELENJE. Predvsem v primeru, da ste prijavljeni in vas ne bo oz. da se na začetku leta niste prijavili in bi sedaj želeli sodelovati.

Prijavljene so naslednje šole: ANTON AŠKERC, KDK ŠOŠTANJ, BRATOV LETONJE, MIHA PINTAR TOLEDO, GUSTAV ŠILIH in ŠALEK. Razpored bo pripravljen za dve predtekmovalni skupini in na koncu še dve tekmi za 1. in 3. mesto.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav!

ŠPORTNA ZVEZA VELENJE

Strokovna sodelavka:

Katka Geršak, uni.dipl.oec.

(Skupno 289 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Odbojka. Zaznamek za trajno povezavo.