Trening za šolsko tekmovanje v smučarskih skokih 1.-4. r.

Regijsko tekmovanje, 1. 3. 2016, Ljubno. Torek, 16. 2. 2016, od 16.00 dalje,  v smučarsko skakalnem centru Velenje (pod gradom), v vsakem vremenu.

Nov datum regijskega tekmovanja v smučarskih skokih z alpskimi smučmi za učence od 1. do 4. razreda je torek,  01.03.2016 na Ljubnem ob Savinji.

Ljubno, 1. 3. 2016, Območno tekmovanje v smučarskih skokih, šol. L. 2015/16, SSK Ljubno BTC

Rezultati:

1. in 2. r. deklice: 7. Katja Bernjak
  1. razred, dečki: 3. Tim Stropnik

3. in 4. r. deklice: 11. Anja Kolenc, ne

3. razred dečki: 2. Leon Napotnik, 10. Jure Bernjak

4. razred, dečki: : 5. Domen Juvan, 11. Brin Kortnik

Predviden urnik:

12.00 – 12.45 – prosti trening

Ob 12.45 – sestanek vodij ekip

Ob 13.00 – pričetek tekmovanja

Na tej povezavi lahko najdete predstavitveno brošuro http://www.sloski.si/resources/files/pdf/smucarski-skoki/SkociZnami2015-16.pdf.

V Velenju je bil včeraj organiziran prvi trening, vsaj en trening bo organiziran še med šolskimi počitnicami v času od 22.02.2016 – 26.02.2016.

Prosim, če starše obvestite, da bo datum in ura treninga objavljena na spletni strani http://www.sportnazvezavelenje.si/, zato naj bodo pozorni na obvestila.

Glede na to, da je tekmovanje prestavljeno, bo predvidoma  med šolskimi počitnicami, naslednji teden 22.– 26. 2. 2016, organiziran še vsaj en trening, prav tako na skakalnici v Velenju.

Katka Geršak

Športna zveza Velenje

Šaleška cesta 3

3320 Velenje

tel: 03/897-54-10

fax: 03/897-54-11

www.sportnazvezavelenje.si

SMUČARSKO SKAKALNI KLUB VELENJE

Datum: 9. 2. 2016

POVABILO NA ŠOLSKO TEKMOVANJE V SMUČARSKIH SKOKIH

Spoštovani starši!

Vaš otrok je v šoli pokazal interes za smučarske skoke, zato je dobil to povabilo. V šoli lahko prosite tudi za zloženko »SKOČI Z NAMI«, kjer boste našli informacije o šolskem tekmovanju v smučarskih skokih za učence od 1. do 4. razreda osnovne šole.

Šolsko tekmovanje poteka na majhni skakalnici, prirejeni začetnikom. Na tej stopnji bo otrok spoznal smučarske skoke kot možnost rekreacije in zabave na snegu.

Znanje, ki ga otrok potrebuje za sodelovanje na taki tekmi, je znanje alpskega smučanja, saj bodo otroci skakali na alpskih smučeh, ki so jih že navajeni. Četudi vaš otrok ni še nikoli skočil na nobeni skakalnici, se lahko po nekaj spustih po doskočišču skakalnice pomeri na tekmi z ostalimi otroki.

Na tekmovanje se lahko prijavijo otroci od 1. do 4. razreda, ki imajo svojo smučarsko opremo (alpske smuči, smučarski čevlji, čelada) in obvladajo osnove alpskega smučanja. Prijave potekajo preko šolske spletne aplikacije, zato otroci prinesejo prijavnico v šolo razredniku do 15. 2. zjutraj.

Vsem zainteresiranim otrokom bomo pred tekmovanjem omogočili trening pod vodstvom usposobljenega trenerja. Trening bo v torek, 16. 2. 2016 od 16.00 dalje v smučarsko skakalnem centru Velenje (pod gradom). Če nas do takrat ne preseneti sneg, bo trening na majhni skakalnici iz umetne mase. Več informacij: 064 154 887 (trener Rolando).

V četrtek, 18. 2. 2016, bo na Ljubnem od 12.00 dalje potekalo regijsko tekmovanje. Na tekmovanju bodo otroci zastopali svojo osnovno šolo, ter se potegovali za medalje, vse pa čakajo privlačne nagrade.

Najuspešnejši se bodo uvrstili na DRŽAVNO ŠOLSKO TEKMOVANJE V SMUČARSKIH SKOKIH. Več informacij najdete v zgibanki »SKOČI Z NAMI«, ki jo lahko dobite v šoli.

»Skočite z nami tudi vi«… in vašemu otroku ponudite možnost, da svojo športno pot preizkusi tudi v smučarkih skokih.

Lep pozdrav,

Bogdan Plaznik

Predsednik SSK Velenje

———————————————————————————————————-

PRIJAVNICA NA ŠOLSKO TEKMOVANJE V SMUČARSKIH SKOKIH

Na  ŠOLSKO REGIJSKO TEKMOVANJE V SMUČARSKIH SKOKIH prijavljam

učenca _________________________________________________, rojenega leta ____________ ki obiskuje _______ razred na OŠ _____________________________________________.

Podpis staršev: _____________________________

Ta vnos je bil objavljen v Sodelovanje s klubi, Šport. Zaznamek za trajno povezavo.