IP ŠSP, ŠZZ, IP IŠP ogled tekme Lige prvakinj v odbojki 2015

Četrtek, 26. 11. 2015, Hala Tivoli, odhod 18.15.OŠ KDK ŠOŠTANJ

KOROŠKA CESTA 7

ŠOŠTANJ

DATUM:18. 11. 2015

SPOŠTOVANI!

V okviru izbirnih predmetov na OŠ KDK Šoštanj ( ŠSP, ŠZZ, izbrani šport odbojka ), smo se odločili, da učencem 7., 8. in 9. razredov ponudimo ogled tekme Lige prvakinj v odbojki med ekipama CALCIT LJUBLJANA : VAKIFBANK ISTANBUL ( TURČIJA ).

Tekma bo v ČETRTEK, 26. 11. 2015 v Ljubljani ( hala Tivoli ). Pričetek tekme je ob 20.00 uri. Odhod na tekmo bo ob 18.15 uri, izpred OŠ KDK Šoštanj ( spodnje parkirišče ). Povratek iz Ljubljane, takoj po tekmi.

Cena je 9 euro, vključuje prevoz na relaciji Šoštanj – Ljubljana – Šoštanj. Spremstvo otrok bo urejeno s strani šole, tako kot zahtevajo normativi. Prosimo, da se skupaj z otrokom odločite in nam učenci izpolnjene liste in denar prinesejo v kabinet športne vzgoje, do petka, 20. 11. 2015.

Pouk za vse učence, ki se bodo udeležili ogleda tekme naslednji dan poteka normalno. Ogled tekme ni opravičilo, za izostanek od pouka naslednji dan.

                                                                                                                                              Ravnateljica: mag. Majda Zaveršnik Puc

 

 

Moj otrok ______________________, učenec / ka ______ si bo ogledal tekmo Lige Prvakinj, med zgoraj omenjenima ekipama.

Podpis staršev:____________________________

(Skupno 26 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih. Zaznamek za trajno povezavo.