Uvajalnica in nadaljevalnica za učence priseljence

26.-31. 8. 2015, 8.-12.00, prostori OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj.

Dopis uvajalnica 2015    Prijavnica za uvajalnico – nadaljevalnico

Datum: 8. 6. 2015

Zadeva: Uvajalnica in nadaljevalnica za učence priseljence

Spoštovani starši.

Na Osnovni šoli Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj bosta potekali uvajalnica in nadaljevalnica za učence priseljence, ki se bodo v šolskem letu 2015/2016 prvo in drugo leto šolali v Sloveniji.

Uvajalnica in nadaljevalnica bosta potekali v času od 26. 8. 2015 do 31. 8. 2015 od 8. 00 do 12.00 v prostorih Osnovne šole Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj.

Učencem bomo ponudili začetno učenje slovenščine oziroma nadaljevalni tečaj (nadaljevalnica).

Uvajalnica/nadaljevalnica bo brezplačna.

Verjamemo, da boste vključitev v uvajalnico oz. nadaljevalnico videli kot možnost hitrejše vključitve v novo okolje.

V kolikor se boste odločili, da bo vaš otrok obiskoval uvajalnico/nadaljevalnico, oddajte prijavnico osebno ali jo pošljite po pošti na naslov Osnovna šola Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj, Koroška cesta 7, 3325 Šoštanj, najkasneje do 3. 7. 2015.

Dodatne informacije lahko dobite po telefonu 03/898-66-11 pri ga. Jelki Peterlin.

S spoštljivimi pozdravi,

mag. Barbara Turinek,                                                 mag. Majda Zaveršnik Puc

multiplikatorka       ravnateljica   Osnovne šole Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Ta vnos je bil objavljen v Informacije staršem, Razvijamo medkulturnost. Zaznamek za trajno povezavo.