ND 2. r. – Logarska dolina

Torek, 2. 6. 2015, Pravljični gozd v Logarski dolini.

Šoštanj, 29. 5. 2015

OBVESTILO!

V torek, 2. 6. 2015, se bomo odpravili na naravoslovni dan v Logarsko dolino, kjer se bomo sprehodili po Pravljičnem gozdu. Z avtobusom se bomo ob 7. 45 odpeljali izpred šole, v Šoštanj se bomo vrnili približno ob 13. 30. Tega dne učenci v šoli ne bodo imeli malice in kosila (obrok je odpovedan), zato poskrbite, da bodo imeli s seboj nahrbtnik s pijačo in hrano.

Stroški ekskurzije so 4 €. (Vstopnina znaša 2€, stroški prevoza so 7€ – 4€ na otroka prispeva šolski sklad, 1€ na otroka prispeva Ministrstvo).

Učenci si v tamkajšnjem penzionu lahko kupijo sladoled ali manjši spominek, zato je zaželjeno, da imajo zraven 2€, več ni potrebno.

Ker bomo hodili po gozdu priporočam, da imajo učenci s seboj zaščito pred klopi. Obuti naj bodo v športno obutev in zaščiteni pred soncem (klobuček, krema).

Razredničarke 2. razredov