Rezultati državnega prvenstva v skladnostnem plavanju

V soboto, 14. marca 2015, je na bazenu Fakultete za šport v Ljubljani potekalo drugo Državno prvenstvo v skladnostnem plavanju.

SInhrono plavanje Prvenstva so se udeležile tudi štiri učenke OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj: Lea Aram, Tia Delopst, Petra Drev in Maruša Tajnik, vse članice Kluba sinhronega plavanja Rusalka iz Velenja. Nastopile so v kategoriji mlajših mladink in se, v zelo izenačenem tekmovanju, pomerile v obveznih prvinah. Uspešen nastop klubskih kolegic je z bronasto kolajno še dopolnila Maruša Tajnik. Odlična uvrstitev na državnem tekmovanju je vsem štirim odprla možnost za nastop v mednarodnem merilu. Tako bodo v aprilu zastopale Slovenijo na tekmovanju v Budimpešti.

Iskreno čestitamo in jim želimo uspešen nastop tudi na Madžarskem!

Trenerka Ana Matjaž 

(Skupno 162 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Sodelovanje s klubi. Zaznamek za trajno povezavo.