19. Šolski pokljuški maraton 2015

Šolska planinska skupina se ga ne bo udeležila, zaradi napovedanih vremenskih razmer.

Spoštovani starši in mladi planinci!

Na Rudnem polju na Pokljuki bo tudi letos šolski pokljuški maraton, in sicer v soboto, 7. 2. 2015. Naša planinska skupina se ga, zaradi napovedanih vremenskih razmer NE BO udeležila. Tam bo možno sodelovati v različnih  aktivnostih, in sicer v pohodu na tekaških smučeh (planina Javornik; lastne smuči – izposodiš si jih lahko v šoli) in na planinskih pohodih v 2 smeri (planino Javornik ali planino Uskovnico). Udeleženci bodo lahko aktivno sodelovali pri gradnji iglujev, šaljivih štafetnih igrah, hoje s krpljami in igricah na tekaških smučeh. Ogledali si bodo lahko predstavitev dela Slovenske policije ter njihova vozila ter Slovenske vojske. Od 13.00 do 13.45 bo potekalo šaljivo tekmovanje med skupinami (Igre brez meja na snegu). Vsak udeleženec prireditve bo prejel čaj in roladico. Med prijavljenimi skupinami bodo izžrebali tudi skupino, ki bo dobila 7 kg težko čokolado Gorenjko. Prireditev ni tekmovalnega značaja.

Vsi udeleženci morajo imeti ustrezno opremo za zimske razmere: pohodne čevlje, rokavice, kapo, bundo s kapuco, pulover, tople nogavice … Zaželene so tudi pohodne palice in gamaše.

Več informacij o prireditvi lahko dobite na spletni strani: 19. ŠOLSKI POKLJUŠKI MARATON

Članarina za leto 2015 znaša 7 € na učenca. Prosim, prinesite denar.

Jožica Andrejc in Danica Švarc,

mentorici planinske skupine

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

(odreži)

 PRIJAVO vrni mentoricam do četrtka, 29. 1. 2015.

 Učenec/ka ___________________________________ iz _______ razreda se prijavlja na 19. šolski pokljuški maraton.

Podpis staršev:  ___________________________

(Skupno 35 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Planinci. Zaznamek za trajno povezavo.