Šosko tekmovanje iz logike

25. septembra 2014  je na šoli potekalo šolsko tekmovanje iz logike. Udeležili so se ga učenci od šestega do devetega razreda, skupaj 38 učencev.

Bronasta priznanja prejmejo:

šestošolci:  Enja Tonkli, Tjaš Paradiž in Eneja Paradiž,

sedmošolci: Jure Majcen, Neli Goršek in  Leja Balant,

osmošolci: Anamarija Mežnar, Laura Lina Konec, Hana Marija Žibert, Katja Brvar, Teja Ružič, Hanna Karič in Aljaž Turk,

devetošolci: Tina Rotnik, Tjaša Srotič, Urban prosenjak, Žan Novak, Anja Mazej, Tina Lihteneker, Monika Majerič, Tajda Robida, Neja Kotnik in Kilian Čop.

Iskrene čestitke.

Državnega tekmovanja, ki bo v soboto, 18. oktobra 2014, ob 9. uri na OŠ Livada v Velenju, pa se bodo udeležili naslednji učenci:

Jure Majcen, Anamarija Mežnar, Laura Lina Konec, Hana Marija Žibert in Tina Rotnik.

Vsem tekmovalcem želimo uspešne priprave in še uspešnejše reševanje logičnih nalog.

Mentorica: Irena Rotovnik Aplinc

Ta vnos je bil objavljen v Tekmovanja. Zaznamek za trajno povezavo.