Obvestilo planincem

Pozdravljeni, planinci!

V letošnjem šolskem letu organiziramo že prvi izlet in to na 17. srečanje mladih planincev na Šmohorju. Dom na Šmohorju stoji tik pod travnatim temenom na vzhodni strani vrha Šmohorja (784 m). Planinsko društvo Laško je dom prenovilo in posodobilo ter 6. 9. 1987 slavnostno praznovalo 35-letnico doma.

Srečanje mladih planincev bo v soboto, 27. 9. 2014.

ČAS odhoda: ob 8.00 uri izpred naše šole; predhodno vzemite malico v jedilnici

PRIHOD domov: med 15.00  in 15.30

CENA prevoza: 5 EU (denar prinesite do četrtka)

OPREMA: planinski čevlji, nahrbtnik, topel jopič ali flis, rezervna majica, rezerve nogavice, Dnevnik mladega planinca, prva pomoč

HRANA: dva sendviča in pijačo imejte seboj; na koči boste dobili brezplačen topel čaj

ZBOR: med 10,30 in 11.00. Po pozdravnem govoru bodo sledile družabne igre. Predviden zaključek z razglasitvijo rezultatov in podelitvijo nagrad bo med 13.00 in 13.30.

Mentorici: Danica Švarc in Jožica Andrejc

Ta vnos je bil objavljen v Planinci. Zaznamek za trajno povezavo.