Obvestilo za starše

Spoštovani starši!

Ker se je začelo lepo vreme, se mnogi učenci v prostih urah odpravijo v mesto. Zaradi varnosti otrok in zaradi naše odgovornosti smo od ponedeljka, 19. 5. 2014, spremenili režim varstva, in sicer morajo vsi, ki 6. ali 7. uro čakajo na avtobus, izbirni predmet ali interesno dejavnost, ostati v šoli v učilnici, ki je za to določena. Šole ne smejo zapuščati, razen če imajo glasbeno šolo ali kakšno drugo zunajšolsko dejavnost. V primeru neupoštevanja naših navodil, ne moremo zagotavljati varnosti in prevzemati odgovornosti za vaše otroke.

Prosimo, da se o tem z vašim otrokom pogovorite, saj bomo samo s skupnimi močmi lahko zagotavljali varnost vaših otrok oz. naših učencev.

Lep pozdrav,

                                                                                  mag. Majda Zaveršnik Puc,

                                                                                              ravnateljica

(Skupno 37 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Naslovne novice. Zaznamek za trajno povezavo.