Rezultati področnega tekmovanja OŠ v šahu

V petek, 6.12.2013 je na naši šoli potekalo Področno tekmovanje v šahu.

Učenci naše šole so dosegli naslednje rezultate:

Med fanti do 9 let je tretje mesto osvojil Nik Ledinek 3.a, peti pa je bil Andraž Holešek 3.c.

Med deklicami do 12 let je prvo mesto osvojila Lara Ostervuh 4.a, tretja je bila Maja Koželjnik 4.b, četrto mesto pa je osvojila Kaja Andrejc 4.b.

V skupini fantov do 12 let je bil prvi Nik Grubešić Verlič, drugo mesto je osvojil Jure Majcen, oba sta iz 6.b, tretji pa je bil Jure Sovič iz 6.a. Četrto mesto je zasedel Aljaž Rogelšek iz 4.c, šesto Aljaž Vogrin 6.a, sedmi je bil Anej Nahtigal 4.a, osmi pa Luka Božič 4.c.

Med fanti do 15 let je prvo mesto osvojil Jan Ovčjak iz 9.d.

Na državno tekmovanje so se uvrstili: Lara Ostervuh, Maja Koželjnik, Nik Grubešić Verlič, Jure Majcen, Jure Sovič in Jan Ovčjak.

Državno tekmovanje bo v nedeljo, 12.1.2014 na OŠ Ivana Roba v Šempetru pri Gorici.

Mentor šahovskega krožka: Mitja Pranjič

slike-ah

dsc 0042

dsc 0045

dsc 0049

dsc 0053

Ta vnos je bil objavljen v Tekmovanja. Zaznamek za trajno povezavo.