Planinsko orientacijsko tekmovanje 2013

1. planinsko orientacijsko tekmovanje 2013/14, sobota, 19. 10. 2013, Gornji Grad.

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj                                                                                                                Šoštanj, 16. 10. 2013

OBVESTILO

Spoštovani planinci!

V soboto, 19. oktobra 2013, bo prvo orientacijsko tekmovanje v šolskem letu 2013/14.

Tekmovanje bo v Gornjem Gradu.

Odhod avtobusa izpred šole bo ob 7.00. Povratek v Šoštanj bo okoli 14.30.

OPREMA TEKMOVALCEV IN PRAVILA ZA TEKMOVANJE:

Tekmovalci morate biti primerno opremljeni za gibanje po terenu ne glede na vremenske razmere. Vsem tekmovalcem priporočamo planinsko obutev in športna oblačila. Tekmovalci morate  imeti s seboj planinsko izkaznico s plačano članarino za leto 2013.

Vsako uporabo mobilnih telefonov in drugih naprav za prenos govora med tekmovanjem z namenom pridobivanja informacij o progi bo organizacijski odbor smatral za hudo kršitev. V tem primeru sledi diskvalifikacija ekipe. Ne pozabite na hrano in pijačo, predvsem pa na rezervna oblačila (pulover, rezervne nogavice, vetrovko in majico).

S seboj vzemite tudi osnove prve pomoči (povoj, obliže …).

Tekmovanje bo ob vsakem vremenu, zato imejte v primeru slabše vremenske napovedi s sabo primerno zaščito pred vremenskimi vplivi.

Tekmovalce bosta spremljali Tjaša Konovšek in Tjaša Ostrervuh.

Veliko uspeha na tekmovanju vam želita mentorici.

Danica Švarc in Jožica Andrejc

Ta vnos je bil objavljen v Orientacija. Zaznamek za trajno povezavo.