Pohvale učencem ŠS

 Sledeči učenci oz. učenke so se celo šolsko leto 2012 / 2013 vestno udeleževali sestankov šolske skupnosti OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj. Sodelovali so v vseh projektih, ki smo si jih zastavili, podali veliko kreativnih idej, se vedno potrudili in k našemu delu prispevali veliko. Brez njih verjetno ne bi zmogli izpeljati vseh zastavljenih nalog, zato si zaslužijo pohvalo.

Lija Razgoršek, 7.c

Tjaša Srotić, 7.c

Saša Strožič, 7.a

Maruša Koren, 7.a

Sinja Kotnik, 4.a

Eneja Paradiž, 4.b

Eneja Tonkli, 4.c

Ajda Stropnik, 4.c

Monika Videmšek, 8.a

Urška Miklavžina, 9.a

Kaja Borovšek, 4.a

Issaura Prosenjak, 4.b

Amadej Prosenjak, 4.b

Noemi Čop,9.b

Zapisala mentorica šolske skupnosti,

Ana Velički, prof.

(Skupno 94 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Šolska skupnost. Zaznamek za trajno povezavo.