Teden ljubezni 2013

 V šolski skupnosti smo ta teden izbrali za ‘teden ljubezni’. Vsak dan, od ponedeljek do srede so na šoli potekale različne aktivnosti.

V ponedeljek, 10.6.2013, je bil 7. in 8. šolsko uro, v avli šole, na ogled animiran ljubezenski film, ki je polepšal dan vsem, ki so takrat čakali na avtobus.

Torek, 11. 6.2013 smo odeli v rdečo barvo in povabili vse učence, da so si ta dan nadeli kos rdečega oblačila in nekaj smo jih tudi ujeli v fotografski objektiv. Prav tako smo imeli ta dan posebno malico, krofe v obliki src. 

V sredo, 12. 6.2013, pa je med glavnim odmorom potekal šolski radio, na katerem smo razglasili tri najlepše ljubezenske pesmi izbrane na natečaju ljubezenske poezije. Prvo mesto je pripadlo Tjaši Srotić iz 7.c razreda, drugo mesto je osvojila Ana Poročnik iz 8.d razreda, tretje mesto pa Karmen Hudej iz 8.e razreda. Vse pesmi si lahko preberete v ustvarjalnem kotičku.

Popoldan, med 18.00 in 20.00 uro pa je na šoli potekal šolski ples za učence 8. in 9. razredov.

Mentorica šolske skupnosti: Ana Velički, prof.

(Skupno 23 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Dogodki ŠS. Zaznamek za trajno povezavo.