Športni rezultati na državnem nivoju 2012_13

REZULTATI NA DRŽAVNEM NIVOJU IN VZORNI ŠPORTNIKI 2012/2013

Letos ste bili učenci in učenke na športnem področju, kljub poplavljeni telovadnici izjemno uspešni na športnem področju, postavili ste 9 šolskih rekordov, bili ste državni ekipni  prvaki v atletiki, Kilian ČOP je postal državni prvak v športnem plezanju, Tadej KOSI je osvojil 2.mesto v skoku v daljino z zaletom, Tim VUČINA je osvojil 4. mesto v teku na 300 m, Anja MAZEJ je osvojila 4 .mesto v metu vortexa, v šolskem plesnem  festivalu so učenke Lara GORŠEK, Lara KRNEŽA, Eva HUDOURNIK, Nika KROŠEL, Danijela TODIĆ in Tajda ROBIDA ekipno osvojile odlično 4. mesto v državi.

Zaključili pa smo tudi tekmovanje za vzornega športnika in športnico šole, končni rezultat, kakor tudi novi šolski rekordi, bodo objavljeni v avli šole.

3. mesto pri učencih je osvojil Aljaž GOLOB iz 9.b

2. mesto Tim VUČINA iz 9.b

1. mesto in naziv vzornega športnika šole Tadej KOSI iz 9.c

3. mesto pri učenkah je osvojila Barbara KLADNIK iz 8.c

2. mesto Anja MAZEJ iz 7.c

1. mesto in naziv vzorne športnice šole Lara GORŠEK iz 8.a

Za vse uspehe vam iskreno čestitamo, želimo vam prijetne in dolge počitnice, nikar pa ne pozabite na aktivno preživljanje prostega časa, predvsem zunaj v naravi, na svežem zraku z vetrom v laseh.

Sončen pozdrav.

UČITELJI ŠPORTNE VZGOJE

Ta vnos je bil objavljen v Sportnik in rekordi. Zaznamek za trajno povezavo.