Zaključek projekta Varujmo in ohranimo Šaleško dolino

V ponedeljek, 22. 4. 2013, je bil zaključek projekta Varujmo in ohranimo Šaleško dolino. V projektu so sodelovali učenci 8. razredov iz OŠ Šmartno ob Paki, Velenjskih šol in OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj. Učenci so najprej poslušali teoretični del, nato so odšli na teren. Za nalogo pa so dobili izdelavo plakata na izbrano temo.

Komisija je izmed 23 plakatov izbrala 5 najboljših in med njimi so bili kar 3 plakati iz naše šole.

Plakate so izdelali učenci:

Rok Žnidar Petelinšek, Patrik Lorger in Andraž Ravnikar

Laura Videčnik, Tjaša Mazej, Maja Debeljak, Žan Vodušek, Aljaž Jurič, Simon Hudej, Katja Kavnik in Karmen Hudej

Monika Videmšek in Lucija Timpran

Monika in Lucija sta z izvrstno predstavitvijo osvojili 3. mesto in si prislužili nagradni izlet.

Za pomoč pri izdelavi plakata in izvedbi predstavitve se zahvaljujem razrednikom 8. razredov in knjižničarki ga. Lidiji Frelih.

Koordinatorka projekta: Danica Švarc

Ta vnos je bil objavljen v Tekmovanja. Zaznamek za trajno povezavo.