42. tekmovanje mladih glasbenikov RS

Izjemni dosežki mladih glasbenikov

Od 11. do 21. marca 2013 je potekalo 42. tekmovanje mladih glasbenikov republike Slovenije TEMSIG. Državnega tekmovanja se je udeležilo tudi 5 mladih glasbenikov, ki obiskujejo Osnovno šolo Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj in Glasbeno šolo Fran Korun Koželski Velenje. Bronasto plaketo je osvojila klarinetistka Lara Ramšak, srebrno plaketo trobilna komorna skupina v sestavi Jan Ovčjak, Gašper Dermol, Oskar Rednak. Zlato plaketo in 1. nagrado pa je osvojila Karin Plazl.

Čestitke se zaslužijo tudi tekmovalci, ki so sodelovali na regijskem tekmovanju. Srebrno priznanje na tekmovanju celjsko koroške regije so dosegli tudi: Gašper Ladinek, saksofon, Tim Jevšenak, klarinet, Lara Grazer, flavta in Klara Rotnik, flavta.

Iskrene čestitke vsem tekmovalcem in njihovim mentorjem!

Sonja Beriša

Rezultati

(Skupno 43 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Tekmovanja. Zaznamek za trajno povezavo.