Planinski pohod Gora Oljka

Spoštovani planinci in starši!

V nedeljo, 27. 1. 2013 (prestavljeno z 20. 1., zaradi napovedi slabega vremena ), se bomo odpravili na zimski planinski pohod. Tokrat se bomo podali na Goro Oljko (734 m),

ki se dviga nad nasadi hmelja v Spodnji Savinjski dolini in je hkrati lepa razgledna točka.

Pred šolo se bomo zbrali ob 8.00, od koder se bomo z avtobusnim prevozom odpeljali do Šmartnega ob Paki. Od tu bomo nadaljevali pešpot do planinskega doma na Gori Oljki, kjer si bomo odpočili, se okrepčali in nato nadaljevali pot peš v Šoštanj. Predviden prihod na cilj je približno ob 13.30. Zaradi organizacije avtobusnega prevoza prosim, da javite udeležo do srede, 23. 1. 2013. Za otroke je prevoz brezplačen, cena za odraslega je 2 €.

Na izletu bom pobirala denar za članarino (5 €) za leto 2013.

Mentorica: Mateja Čokelc, prof.

Ta vnos je bil objavljen v Planinci. Zaznamek za trajno povezavo.