Šolsko tekmovanje iz angleščine in nemščine

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA ANGLEŠČINE ZA 9. R

Šolsko tekmovanje je potekalo na OŠ Karla Destovnika- Kajuha Šoštanj dne 19. 11. 2012. Udeležilo se ga je 18 učencev; 8 učencev je osvojilo bronasto priznanje:

Noemi Čop, Miha Ovčar, Tim Vučina in Eva Kropušek, Tadej Kosi, Nik Nadvežnik, Tadej Tomažin in Michele Videmšek.

Noemi in Tadej sta se uvrstila na regijsko tekmovanje iz znanja angleškega jezika, ki bo potekalo 31. 1. 2013. Želimo jima obilico sreče in znanja!

aktiv učiteljic angleškega jezika

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA NEMŠČINE ZA 9. R

Šolsko tekmovanje je potekalo na OŠ Karla Destovnika- Kajuha Šoštanj dne 22. 11. 2012. Udeležilo se ga je 6 učencev; 3 učenci so osvojili bronasto priznanje:

Katarina Skornšek, Franc Klavž ter Janez Korenjak.

Franci ter Janez sta se uvrstila na državno  tekmovanje iz znanja nemškega jezika, ki bo potekalo 7. 3. 2013. Želimo jima čim boljšo uvrstitev!

mentorica Mateja Drev Sem, prof.

ANGLEŠKO TEKMOVANJE ZA 8. R 2012/13

Na šolskem tekmovanju, ki je potekalo meseca oktobra,  so bronasto priznanje dobile učenke: Deja Stvarnik, Monika Videmšek, Katarina Grazer in Laura Borovnik.

Te učenke so se tako uvrstile na državno tekmovanje, ki je potekalo dne 19. 11. 2012 na naši šoli. Srebrno priznanje sta osvojili Laura Borovnik ter Monika Videmšek.

Za dosežen rezultat jim iskreno čestitamo!

Učiteljice angleškega jezika z mentorico Barbaro Povše

vodja aktiva Barbara Povše, prof.

Ta vnos je bil objavljen v Tekmovanja. Zaznamek za trajno povezavo.