Razglasitev dosežkov na državnem nivoju

Sreda, 15. 6. 2016, 18.00, avla.

Razglasitev naj učenke, naj športnice/športnika šole

ZLATA PRIZNANJA 2015/16:

Anamarija Mežnar, 9. d

Tekmovanje iz znanja kemije za Preglovo priznanje – 1. mesto – državna prvakinja

Tekmovanje iz logike

Tekmovanje osnovnošolcev v znanju matematike za Vegovo priznanje

Metod Mazej, 9.c

Tekmovanje iz znanja kemije za Preglovo priznanje – 2. mesto – državni podprvak

Hana Marija Žibert 9. b

Tekmovanje iz znanja kemije za Preglovo priznanje

Jure Majcen,  8. b – Tekmovanje iz fizike za Stefanovo priznanje

Lara Zager, 9. b – Tekmovanje iz angleškega jezika

SPOT 2016 – Slovensko planinsko orientacijsko tekmovanje: 2. mesto, ekipa šole: Tilen Rotovnik, Jan Novak, Aljaž Rogelšek, Blaž Pusovnik, Boštjan Reberšak, 6. r.

Natečaj Pljučnih in alergijskih bolnikov Slovenije: Tekmovanje Zdrav dih za navdih:

Ajda Lebar, 9. r.; Aleš Prosenjak, 8. r.; Miha Cesar, 7. r.; Neja Dobelšek, 9. r.; Polona Mežnar, 7.  r.; Teja Ružič, 9. r.; Tim Jevšenak, 8. r.; Tjaš Paradiž, 7. r.

Tekmovanje za čiste zobe ob zdravi prehrani osnovnih šol Republike Slovenije: 1. mesto 5. c in 2. a, 3. mesto 5. d

Zlati bralci

Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih, Tekmovanja. Zaznamek za trajno povezavo.