Nagradni izlet pevcev MPZ

Sreda, 22. 6. 2016, bowling/kino Celje.

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj                                                               Šoštanj, 12. 6. 2016

Koroška c. 7

3325 Šoštanj

Spoštovani starši!

Pevci MPZ so si tudi letos z vztrajnim  celoletnim delom prislužili nagradni izlet. V sredo, 22. 6. 2016, se bomo ob 8.15 (po malici) odpravili v Celje – Planet Tuš, kjer se bomo malo razgibali na bowlingu, potem si bomo ogledali  kino predstavo »Lovec – Zimska vojna«. Po ogledu filma si bomo vzeli še nekaj časa za kakšne drobne nakupe ali morebitno potešitev lakote v kateri izmed pizzerij. V Šoštanj (pred šolo) se bomo vrnili do 14.30. Stroški prevoza, bowlinga in kino predstave bodo poravnani iz izkupička od prodaje koledarjev šolskih zborov.

Želim Vam prijeten dopust in Vas  lepo pozdravljam.

zborovodkinja Metka Berk

 

(Skupno 32 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih. Zaznamek za trajno povezavo.