Nagradni izlet MZPM

Vilenica21_6_2016EricoTorek, 21. 6. 2016, Vilenica, Lipica. Odhod 8.15/prihod med 16. in 17.00.

Osnovna šola Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj                                                                                                 Šoštanj, 17. 6. 2016

NAGRADNI IZLET

V torek, 21. junija 2016, organizira Medobčinska zveza prijateljev mladine nagradni izlet – v Vilenico in Lipico za učence, ki so sodelovali v projektu »Varujmo in ohranimo Šaleško dolino« in v projektu »Odpadek naj ne bo samo odpadek«.  Na izlet vabijo avtorje nagrajenih plakatov in avtorje predmetov iz odpadnega lesa.

Nagrajeni učenci so: Klara Vasle Starič, Sara Anžej, Anja Reberšak, Ajda Dobnik, Lucija Plankelj, Šejla Imširović, Brina Krejan, Andreja Rogelšek, Zala Katanec, Maja Klančnik, Nejc Kodrun, Ksenija Balant in Ana Koren.

ODHOD: ob 8.15 izpred avtobusne postaje pri OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj.

POVRATEK: med 16. in 17. uro.

Izlet je brezplačen. Učenci naj imajo s seboj malico (sendvič in sok dobijo v šoli).

Učenci naj bodo primerno obuti in oblečeni za ogled jame Vilenice.

Spremljevalka:

Danica Švarc

Izlet za nagrajene učence v projektu Varujmo in ohranimo Šaleško dolino in v projektu Odpadek naj ne bo samo odpadek.

MEDOBČINSKA ZVEZA PRIJATELJEV MLADINE

V       E       L       E       N       J       E

Aškerčeva cesta 21, Velenje

Številka: 64/16

Datum: 10.06.2016

S   P   O   Š   T   O   V   A   N   I    !

V TOREK, 21. junija 2016, bomo organizirali nagradni izlet – v Vilenico in Lipico ter s tem zaključili projekta »VARUJMO IN OHRANIMO ŠALEŠKO DOLINO« (osmošolci)  in »ODPADEK NAJ NE BO SAMO ODPADEK« (šestošolci, sedmošolci).

Na izlet vabimo avtorje nagrajenih plakatov in avtorje predmetov  iz odpadnega lesa:

ŠOLA VARUJMO IN OHRANIMO ŠALEŠKO DOLINO ODPADEK NAJ NE BO SAMO ODPADEK
KARLA DESTOVNIKA KAJUHA 8. r.: KLARA VASLE STARIČ, SARA ANZEJ, ANJA REBERŠAK, AJDA DOBNIK, LUCIJA PLANKELJ, ŠEJLA IMAMOVIĆ, BRINA KREJAN. ANDREJA ROGELŠEK, ZALA KATANEC, MAJA KLANČNIK, NEJC KODRUN, KSENIJA BALANT, ANA KOREN.

ODHOD:

ob 8.15 avtobusna postaja pri OŠ KDK, Šoštanj

POVRATEK: med 16. in 17. uro.

Izlet je brezplačen, za malico poskrbi vsak sam. Prosimo, da so otroci primerno obuti in oblečeni za ogled jame Vilenice.

KRISTINA KOVAČ

sekretarka MZPM Velenje

Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih, Natečaji, Tekmovanja. Zaznamek za trajno povezavo.