Rusalke skupaj s slovensko reprezentanco uspešne v Budimpešti

XII. Delfin cup, Budimpešta, 20.-22. 5. 2016Sinhrone plavalke iz velenjskega KSP Rusalka so se pretekli vikend  od petka do nedelje, uspešno merile na mednarodnem tekmovanju v sosednji Madžarski. Na XII. Delfin cup-u so se, med  548 tekmovalkami iz 8 držav in iz 26 klubov, izkazali tudi naši učenki Tia Marija DELOPST iz 8. razreda in Petra DREV iz 9. razreda, ki sta kot članici reprezentance v kombinirani sestavi  osvojili drugo mesto in srebrno medaljo. Tia in Petra, pa sta v svoji generaciji osvojili tudi bronasti priznanji v tekmovanju obveznih prvin. Tia je kot del dueta N. VETERNIK/T.M. DELOPST osvojila še dodatno bronasto kolajno.  Obema iskrene čestitke ob odličnem zaključku že tako uspešne sezone!

Tanja Delopst

Foto

(Skupno 49 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Sodelovanje s klubi. Zaznamek za trajno povezavo.