ŠD – Otroška olimpiada

Petek, 20. 5. 2016, Športno igrišče Laze Kokarje. 1.-3. r. + 4. d.

Spoštovani starši!

V petek, 20. 5. 2016, bomo imeli  športni dan. Mini otroška olimpijada bo letos na športnem igrišču Laze v Kokarjah.  Otroci naj bodo športno obuti in oblečeni. Majica naj bo v barvi naše šole (rumena, modra ali oranžna).

S seboj naj prinesejo pijačo, najbolje vodo. Denar za prevoz bomo pobirali naknadno. Vrnemo se med 13.00 in 13.30.

Ker bodo zaradi rallyja avtobusni prevozi v smeri Skorno, Lokovica – Podgorje – Penk in Zavodnje predčasni (med 11.00 in 12.00) in bodo vozili samo enkrat, vas prosimo, da za odhod vaših otrok domov poskrbite sami.

VABLJENI NA OLIMPIJADO!

Razredničarka

 

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj                                                          Šoštanj, 18. 5. 2016

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

 

Spoštovani starši!

V petek imamo olimpijado in pridemo nazaj v Šoštanj šele okoli 13. ure. Avtobus v vašo smer pa bo odpeljal že prej, zato boste morali sami poskrbeti za prevoz vašega otroka domov. Če tega ne morete, lahko vaš otrok ostane v šoli (kjer se bodo organizirale športne igre) in gre na avtobus.

Hvala za razumevanje

Učiteljice prve triade

 

MOJ OTROK    _____________________________________

 

SE BO UDELEŽIL OLIMPIJADE                               BO OSTAL V ŠOLI

 

Podpis staršev: _________________________

(Skupno 247 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih. Zaznamek za trajno povezavo.