Sinhrono plavanje

3. državno prvenstvo v skladnostnem plavanju,  23. april 2016, Ljubljana. 1.

DRŽAVNE PRVAKINJE V SKLADNOSTNEM PLAVANJU

V soboto, 23. 4. 2016, je bilo v Ljubljani 3. Državno prvenstvo v skladnostnem plavanju. Sodelovale so tudi učenke Osnovne šole Karla Destovnika-Kajuha iz Šoštanja in sicer Petra Drev, Maruša Tajnik in Tia Marija Delopst. V prosti kombinaciji  so absolutno (v konkurenci  vseh starostnih kategorij) osvojile zlato medaljo.

Tia je tekmovala tudi v paru skupaj s svojo klubsko kolegico iz Kluba sinhronega plavanja Rusalka iz Velenja. V kategoriji mlajših mladink sta prav tako premagali vso konkurenco in osvojili še drugi naslov državnih prvakinj.

Vse tri so se tako uvrstile na mednarodno prvenstvo, ki bo od 20. do 22. 5. 2016 v Budimpešti. Želimo jim veliko uspeha!

Foto

Tanja Delopst

 

(Skupno 58 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Sodelovanje s klubi. Zaznamek za trajno povezavo.