Državno Brainobrain tekmovanje

ekipa Brainobrain VelenjeSobota, 23. 4. 2016, Ljubljana brainobrain tekmovanje

V soboto, 23. 4. 2016,  je v Ljubljani na Gospodarskem razstavišču v enkratnem vzdušju potekalo 1. slovensko državno Brainobrain tekmovanje. Udeležilo se ga je 150 otrok iz vse Slovenije, kar 20 iz Brainobrain centra Velenje. Otroci so tekmovali v računanju na abakus in v abakus mentalni aritmetiki. Najboljši v posameznih kategorijah so si priborili naslov šampion, sledijo zlate in srebrne medalje. Naš center je  domov prinesel kar 8 naslovov šampion, 4 zlate medalje in 7 srebrnih!

OŠ Karla Destovnika – Kajuha je na tekmovanju imela dva tekmovalca, ki sta pokazala vrhunsko znanje abakus aritmetike. Matija Kovač  je osvojil zlato medaljo, Lari Zabukovnik pa se je tokrat medalja za las izmuznila.

Obema tekmovalcema iz srca čestitamo!

Polona Guček Frankovič, Brainobrain Velenje

(Skupno 66 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Tekmovanja. Zaznamek za trajno povezavo.