Orientacijska tekmovanja 2016

Sobota, 16. aprila 2016,  tretje orientacijsko tekmovanje, Ravne pri Šoštanju. Zbor 8.00 pred REKS-om. Rezultati

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj                                                                                                  Šoštanj, 12. 4. 2016

OBVESTILO

Spoštovani planinci!

V soboto, 16. aprila 2016, bo tretje orientacijsko tekmovanje v šolskem letu 2015/2016, in to v Ravnah pri Šoštanju.

Zbirno mesto bo ob 8.00 uri pred REKS-om to je REKREACIJSKO KULTURNO SREDIŠČE v Ravnah. Ker je tekmovanje v naši neposredni bližini, prosim da vas pripeljejo starši ali pridite peš. Tekmovanje bo zaključeno med 13.00 in 14.00.

OPREMA TEKMOVALCEV IN PRAVILA ZA TEKMOVANJE:

Tekmovalci morate biti primerno opremljeni za gibanje po terenu ne glede na vremenske razmere.

Vsi tekmovalci morate imeti obvezno visoko planinsko obutev in športno-planinska oblačila, ki naj pokrivajo celo telo. Tekmovalci morate  imeti s seboj planinsko izkaznico s plačano članarino za leto 2016.

Vsako uporabo mobilnih telefonov in drugih naprav za prenos govora med tekmovanjem z namenom pridobivanja informacij o progi bo organizacijski odbor smatral za hudo kršitev. V tem primeru sledi diskvalifikacija ekipe. Ne pozabite na hrano in pijačo, predvsem pa na rezervna oblačila (pulover, rezervne nogavice, vetrovko in majico).

S seboj obvezno vzemite tudi osnove prve pomoči (povoj, obliže …).

Tekmovanje bo ob vsakem vremenu, zato imejte v primeru slabše vremenske napovedi s sabo primerno zaščito pred vremenskimi vplivi.

Veliko uspeha na tekmovanju vam želita mentorici.

 Danica Švarc in Jožica Andrejc

2. tekmovanje: 9. 4. 2016, Rečica ob Savinji:

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

Šoštanj, 6. 4. 2016

 

OBVESTILO

Spoštovani planinci!

V soboto, 9. aprila 2016, bo drugo orientacijsko tekmovanje v šolskem letu 2015/2016 in to v Rečici ob Savinji.

Odhod avtobusa izpred OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj bo ob 7.15. Povratek v Šoštanj bo okoli 14.30.

OPREMA TEKMOVALCEV IN PRAVILA ZA TEKMOVANJE:

Tekmovalci morate biti primerno opremljeni za gibanje po terenu ne glede na vremenske razmere. Vsi tekmovalci morate imeti obvezno planinsko obutev. Tekmovalci morate  imeti s seboj planinsko izkaznico s plačano članarino za leto 2016.

Vsako uporabo mobilnih telefonov in drugih naprav za prenos govora med tekmovanjem z namenom pridobivanja informacij o progi bo organizacijski odbor smatral za hudo kršitev. V tem primeru sledi diskvalifikacija ekipe. Ne pozabite na hrano in pijačo, predvsem pa na rezervna oblačila (pulover, rezervne nogavice, vetrovko in majico).

S seboj obvezno vzemite tudi osnove prve pomoči (povoj, obliže …).

Tekmovanje bo ob vsakem vremenu, zato imejte v primeru slabše vremenske napovedi s sabo primerno zaščito pred vremenskimi vplivi.

Spremljala vas bo Tjaša Konovšek

Veliko uspeha na tekmovanju vam želita mentorici.

Danica Švarc in Jožica Andrejc

1. tekmovanje: sobota, 26. 3. 2016, Vinska Gora, odhod 7.30.

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

Šoštanj, 16. 3. 2016

OBVESTILO

Spoštovani planinci!

V šolskem letu 2015/2016 so predvidena tri orientacijska tekmovanja: 26. 3. 2016 v Vinski Gori, 9. 4. 2016 v Rečici ob Savinji in 16. 4. 2016 v Šoštanju (Verjetno v Ravnah; štart izpred REKS-a).

V soboto, 26. marca 2016, bo torej prvo orientacijsko tekmovanje v šolskem letu 2015/2016 in to v Vinski Gori.

Odhod avtobusa izpred OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj bo ob 7.30. Povratek v Šoštanj bo okoli 14.30.

OPREMA TEKMOVALCEV IN PRAVILA ZA TEKMOVANJE:

Tekmovalci morate biti primerno opremljeni za gibanje po terenu ne glede na vremenske razmere. Vsem tekmovalcem priporočamo planinsko obutev in športna oblačila. Tekmovalci morate imeti s seboj planinsko izkaznico s plačano članarino za leto 2016.

Vsako uporabo mobilnih telefonov in drugih naprav za prenos govora med tekmovanjem z namenom pridobivanja informacij o progi bo organizacijski odbor smatral za hudo kršitev. V tem primeru sledi diskvalifikacija ekipe. Ne pozabite na hrano in pijačo, predvsem pa na rezervna oblačila (pulover, rezervne nogavice, vetrovko in majico).

S seboj obvezno vzemite tudi osnove prve pomoči (povoj, obliže …).

Tekmovanje bo ob vsakem vremenu, zato imejte v primeru slabše vremenske napovedi s sabo primerno zaščito pred vremenskimi vplivi.

Spremljala vas bo Tjaša Ostervuh.

Veliko uspeha na tekmovanju vam želita mentorici.

Danica Švarc in Jožica Andrejc

PrijavnicaObretanovo2016

(Skupno 53 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Orientacija, Planinci. Zaznamek za trajno povezavo.