ND 2. r. – Logarska dolina

Spoštovani starši, v  ponedeljek, 10. 6. 2013, imamo drugošolci zaključno ekskurzijo. Z avtobusom se bomo odpeljali v Logarsko dolino in si ogledali Deželo pravljic. Odhod 8.00, prihod okoli 13.30.

Ta dan v šoli učenci ne bodo imeli ne malice ne kosila, zato naj imajo s sabo hrano in pijačo. Obuti in oblečeni naj bodo vremenu primerno.

Stroški:

–       avtobusni prevoz: 7,50 €,

–       vstopnina v Pravljični gozd: 2,00 €,

Skupaj: 9,50 €.

Del avtobusnega prevoza (2,50 €) krije šola. Vstopnino bomo poravnali iz denarja, ki nam je ostal za likovni material. Vaš strošek je torej 5 €, ki naj ga otroci prinesejo do petka, 7. junija 2013. Nekaj denarja lahko imajo s sabo za nakup spominčka ali priboljška. Ne pozabite na zaščito pred slabostjo, komarji in soncem.

V Šoštanj se vrnemo okrog 13.30. Če nas ne boste pričakali pred šolo, vas bodo otroci počakali v podaljšanem bivanju.

Učiteljice 2. razredov