Nagradni raziskovalni tabor za 9. r.

CŠOD Gorenje, 2.-4. 6. 2023, 11.15/14.00

NAGRADNI RAZISKOVALNI TABOR na CŠOD Gorenje

Tudi v letošnjem šolskem letu se je učiteljski zbor z ravnateljico odločil, da bo ponudil učencem devetošolcem, ki so tekom šolanja doprinesli k prepoznavnosti šole na kulturnem področju (sodelovanje na prireditvah organiziranih s strani šole, večletno sodelovanje v šolskem zboru, prometniki..), na tekmovanjih iz znanj, na športnem področju in so hkrati upoštevali in spoštovali šolska pravila in red, dodatno dejavnost – raziskovalni tabor na CŠOD Gorenje od 2. 6. 2023 do 4. 6. 2023.

Stroški izvedbe  programa znašajo (polni penzion, delavnice, vstopnine) 60,00 evrov in bodo za učenke in učence poravnani iz šolskega sklada.

Prevoz na tabor in nazaj znaša 20,00 evrov na učenca.

Učenci, ki se bodo tabora udeležili,  naj do srede, 31. 5. 2023, poravnajo  prispevek za prevoz v višini 20,00 evrov. Gotovino oddajo v pisarni pomočnice ge. Klementine Rednak Mežnar.

NAVODILA PRED ODHODOM

Odhod avtobusa v petek, 2. 6. 2023,  bo izpred šole ob 11.15. S sabo naj zjutraj prinesejo potovalko z osebnimi stvarmi, ki jo lahko shranijo do odhoda avtobusa  v pisarno ge. Klementina Rednak Mežnar. Kosilo bo ta dan v šoli odpovedano.

Dodatnega denarja s sabo ne potrebujejo, razen če si bodo kupili kakšen spominček ali razglednico.

V nedeljo, 4. 6. 2023, se bomo vrnili na parkirišče pri šoli okoli 14.00.

Če potrebujete kakšne informacije, ali želite sporočiti posebnosti glede zdravja vašega otroka (zdravila, alergije…), prosim pokličite go. Klementino Rednak Mežnar na telefonsko številko 031 667 921 ali sporočite preko easistenta.

Prosim, če se z njimi pogovorite doma o pravilnem obnašanju in upoštevanju pravil.

Veselimo se zanimivega vikenda in upamo, da bodo otroci uživali.

Klementina Rednak Mežnar                                                               mag. Majda Zaveršnik Puc

pomočnica ravnateljice                                                                              ravnateljica

NASLOV in TELEFONSKE ŠTEVIKE DOMA:

CENTER ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTI  CŠOD GORENJE
Gorenje pri Zrečah 19, 3214 Zreče

SEZNAM OPREME, KI JO PRIPOROČAMO ZA BIVANJE IN IZVAJANJE PROGRAMA ŠOLE V NARAVI

Osebni dokumenti:

·      zdravstvena kartica

Za bivanje:

·      zobna ščetka in zobna pasta

·      milo

·      glavnik

·      2 brisači (za tuširanje, umivanje obraza, rok)

·      vazelin za ustnice

·      krema za zaščito pred soncem

·      papirnati robčki

·      platnena vreča za umazano perilo

·      mazilo ali sprej proti klopom

·      1 plastenka 0,5 l

Za program:

·      pisalni in risalni pribor

·      zvezek in ravnilo

·      manjši nahrbtnik za pohode

Oblačila in obutev:

·      spodnje perilo

·      nogavice

·      pižama

·      trenirka

·      rezervne dolge hlače

·      majice s kratkimi/dolgimi rokavi

·      debelejši pulover ali termoflis

·      vetrovka / windstopper (glede na letni čas)

·      kapa

·      sobni (hišni) copati

·      športni copati

·      močnejši čevlji za pohode

·      dežnik

·      ročna svetilka

*Za prosti čas:

·      loparji in žogice za namizni tenis

·      glasbila (kitara, orglice,…)

·      razne družabne igre, knjiga

·      loparji in žogice za badminton

*Z navedeno opremo in rekviziti za prosti čas si bodo učenci popestrili prosti čas med bivanjem v domu. Učenci naj jo prinesejo sami ali zanjo poskrbite na šoli.

PRIPOROČAMO
Vsa oprema naj bo v velikem nahrbtniku ali potovalni torbi, copati pa čisto na vrhu (ali v nahrbtniku), da jih otrok lahko obuje takoj ob prihodu v dom.