Nagradna predstava ABZ 2021/22

Petek, 16. 12. 2022, 18.00, amfiteater II. Gimnazije Maribor. Odhod 16.30/prihod 21.30.

Seznam učencev:

Bevc Mija, De Costa Jaka, Lenko Mari, Mazej Žiga, Ocvirk Luka, Osojnik Zala, Skornšek Ajda, Berložnik Jaka, Jeseničnik Tilen, Kedačič Maja, Medved Patricija, Stropnik Ajda, Srebre Tia, Matija Čepelnik , Žana Dreu, Lucijan Lorenčič, Tanja Hudolin, Ajda Pocajt, Vesna Kušljić, Ula Hribernik, Kasandra Kotnik, Neli Nahtigal, Maša Urbanc, Bor Veternik, Tjaš Tanjšek, Gašper Koradej, Tiara Štakne, Neža Petkovnik, Zala Čremožnik, Zagorche Atanasova, Nika Skornšek, Lara Katarina Tajnšek, Nina Holešek, David Napotnik, Ema Zupanek, Eva Vodušek, Zala Novak, Karin Menhart, Nika Milavec, Ela Ana Novak, Ajda Ribič, David Boj, Maša Šmon, Ula Ramšak, Lara Drofenik, Aljaž Lesnjak

Spremljevalki: Vesna Ernecl, prof. in Anka Balant, prof.

Spoštovani starši,

Vaš otrok je v lanskem šolskem letu opravil angleško bralno značko. Kot nagrado in vzpodbudo za nadaljnje branje literature v angleškem jeziku, ga učiteljice angleščine vabimo na predstavo Figarova svatba. Muzikal, v izvedbi English Student Theatra, je mladostna, glasbena predstava. Ima dve dejanji z vmesnim 15 minutnim odmorom.

Predstava bo v petek, 16. 12. 2022, ob 18.00, v amfiteatru II. Gimnazije Maribor. Odhod izpred šole bo ob 16.30, prihod pa je predviden okoli 21.30. Cena vstopnice je 8 eurov, ki jih otrok prinese v kabinet angleškega jezika najpozneje do 9. 12. 2022. Prevoz (11 evrov) na učenca bo pokrit iz šolskega sklada.

V upanju, da boste lahko svojemu najstniku omogočili ogled muzikala, vas aktiv učiteljic angleškega jezika lepo pozdravlja.

Odrežite in prinesite v kabinet za tuje jezike skupaj z 8 euri.

 

Da bo gledališka izkušnja prijetna za vse, s svojim podpisom zagotavljam, da sem se s svojim otrokom ___________________ (ime in priimek), iz __________ razreda, pogovoril o kulturnem obnašanju na prireditvi.

 

Šoštanj, ______________                                          podpis starša:_____________

(Skupno 134 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Bralna pismenost. Zaznamek za trajno povezavo.