Predtekmovanje medobčinskega šolskega tekmovanja v nogometu za starejše dečke

Četrtek, 20. 10. 2022, Rdeča dvorana, 13.00/16.30. Napredovanje.

Ekipa šole: Nik Sovič, Florijan Mežnar, Aljaž Lesnjak, Nino Praprotnik Shandor, Jan Pergovnik, Tine Sijarto, Vladyslav Stankov, Tijan Božić, Damin Osmić, Tim Britovšek,  Matija Goličnik, Tim Stropnik.

Voja ekipe: Marko Novak, prof.

B skupina: OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj, OŠ Gorica, OŠ Mihe Pintarja Toleda Velenje, OŠ Livada.

RDEČA DVORANA – 20.10.2022
13.45 KDK ŠOŠTANJ : GORICA
14.05 MIHA PINTAR TOLEDO : LIVADA
14.25 KDK ŠOŠTANJ : LIVADA
14.45 GORICA : MIHA PINTAR TOLEDO
15.05 KDK ŠOŠTANJ : MIHA PINTAR TOLEDO
15.25 GORICA : LIVADA

V ekipi je lahko največ 10 igralcev in vratar. V igri nastopajo 4 igralci v polju in vratar. Igralni čas je 2×10 minut (po dogovoru lahko tudi 2 × 8 min). Ekipa, ki igra zaporedni tekmi ima 5 minut odmora.
Zmagovalna ekipa dobi tri točke, v primeru neodločenega rezultata vsaka ekipa po eno točko, poraz pa pomeni 0 točk. O končni uvrstitvi odloča osvojeno število točk. Če ekipi ali več ekip zberejo enako število točk o višje uvrščeni ekipi odločajo naslednji kriteriji:
a) število točk iz medsebojnih srečanj
b) razlike med danimi in prejetimi zadetki v medsebojnih srečanjih
c) večje število doseženih zadetkov v medsebojnih srečanjih
d) skupna razlika v zadetkih celotnega turnirja
e) žreb

Dodatne informacije lahko preberete v reviji ŠPORT MLADIH, INFORMATOR 2022/2023.
Vodja tekmovanja je DUŠKO SUPIĆ.
Ekipo prijavite 15 minut pred začetkom tekmovanja.
V finale se uvrstita prvo in drugo uvrščena ekipe iz vsake skupine. Za uvrstitev od 1. do 4. mesta se te ekipe pomerijo PO KRIŽNEM SISTEMU (A1 : B2, A2 : B1; nato zmagovalca za 1. mesto in poraženca za 3. mesto).
Finalno tekmovanje bo predvidoma v TOREK 25.10.2022 ob 13.45 uri v Rdeči dvorani.

Športna zveza Velenje
Strokovna sodelavka
Katka Geršak

(Skupno 94 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Nogomet. Zaznamek za trajno povezavo.