Polfinalno državno tekmovanje v nogometu

Sreda, 25. 5. 2022, Murska Sobota, 7.00/17.00 Uvrstitev med 4 ekipe v Sloveniji.

 
 

Ekipa: Patrik Stevančević , Jure Bernjak, Florijan Mežnar, Anže Bricman, Taj Gavez, Patrik Kolenc, Leon Napotnik, Aljaž Lesnjak, Nino Praprotnik Shandor, Ožbej Javornik, Vladyslav Stankov.
 
Mentor: Marko Novak, prof.

                                                  ŠPORTNO OBVESTILO

Zelo vesela športna novica prihaja iz Murske Sobote, tam je včeraj na državnem polfinalu sodelovala naša šolska nogometna reprezentanca. Naši fantje so v 1. tekmi premagali učence iz Rogaške Slatine z rezultatom 2:1, nato so premagali še domačo ekipo iz Murske Sobote s 3:2 in na koncu v borbi za 1. mesto še učence iz Črenšovcev tudi z rezultatom 3:2 in tako postali zmagovalci državnega polfinala ter se uvrstili med 4 najboljše osnovnošolske nogometne ekipe v državi. To je res sanjski uspeh, fantje so pokazali, da so odličen tim in da za njih velja mušketirski duh: vsi za enega, eden za vse. Držimo pesti da bo dobra, borbena in samozavestna igra spremljala naše fante tudi na državnem finalu v nogometu, ki bo v torek, 31. 5. 2022 v Kopru in da se vrnejo domov z zlatimi medaljami. Šolsko reprezentanco so sestavljali: STEVANČEVIĆ Patrik, NAPOTNIK Leon, KOLENC Patrik, BERNJAK Jure, JAVORNIK Ožbej, MEŽNAR Florjan, BRICMAN Anže, STANKOV Vladyslav,  PRAPROTNIK SHANDOR Nino in LESNJAK Aljaž.

Trener Marko NOVAK je zelo ponosen na svoje nogometaše, seveda pa smo na njih ponosni tudi vsi ostali, saj nosijo dober glas naše šole širom po Sloveniji.

Bravo fantje, v torek bomo z mislimi z vami!

ŠPORTNI PEDAGOGI

KRAJ TEKMOVANJA

Športna dvorana OŠ I Murska Sobota, Štefana Kovača 32, 9000 Murska Sobota

URNIK TEKMOVANJA

8.45prihod ekip

9.00 – tehnični sestanek

9.30 pričetek tekmovanja

13.30 –  zaključek tekmovanja in podelitev priznanj

SODELUJOČI

  1. Osnovna šola I Murska Sobota
  2. Javni VI Zavod I. Osnovna Šola Rogaška Slatina
  3. Osnovna šola Franceta Prešerna Črenšovci
  4. Osnovna šola Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Odhod avtobusa izpred telovadnice je predviden ob 7.00. Prihod nazaj pa nekje ob 17.00

Mentor: Marko Novak, prof.

(Skupno 362 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Nogomet. Zaznamek za trajno povezavo.