Pohod ml. planincev po Trški poti

Sobota, 10. 10. 2015.OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj                                                            Šoštanj, 6. 10. 2015

VABILO

Spoštovani planinci in starši!

V soboto, 10. 10. 2015, bomo šli na prvi planinski pohod v tem šol. l. Pohod organizirata PD Šoštanj in KS Šoštanj, odpravili pa se bomo po TRŠKI POTI. Ob 8.45 se bomo dobili pri Tresimirjevem parku v Šoštanju, nato pa bomo nadaljevali pešpot preko Goric, vile Široko, Florjana, Pustega gradu, preko Lokoviškega grebena, pa vse do gasilskega doma v Šoštanju, kjer bomo pot zaključili približno ob 13.30. Ob prihodu na cilj bosta organizatorja poskrbela za malico. Kljub vsemu priporočam, da imate s seboj nahrbtnik s pijačo in sendvičem. Seveda pa ne pozabite na primerno obleko in obutev.

Pohod bo ob vsakem vremenu.

Mentorica: Mateja Čokelc

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Učenec ________________________ iz ________ razreda se bo izleta udeležil .

Št. udeležencev: ______.

Podpis staršev:

(Skupno 98 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Interesne dejavnosti, Planinci. Zaznamek za trajno povezavo.