TD 9. r. – Avstrijska Koroška

Ponedeljek, 21. 9. 2015, 7.00-19.00. Osebna izkaznica.

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj                                                               Šoštanj, 7. 9. 2015

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

 

OBVESTILO

Spoštovani starši!

V ponedeljek, 21. septembra 2015, bomo izvedli tehniški dan v obliki ekskurzije na Avstrijsko Koroško.

Pot nas bo vodila na Gosposvetsko polje, kjer si bomo ogledali vojvodski prestol in vasico Maria Saal. Nato bo sledila vožnja v Celovec, kjer si bomo ogledali mestne znamenitosti, Minimundus, Reptilarij in Planetarij.

Odhod bo ob 7.00 izpred šole, vrnitev pa je predvidena okoli 19.00.

Cena ekskurzije: 33 EUR (prevoz, vodenje, zavarovanje CORIS in vstopnine ogledov po programu).

Vaš otrok naj bo vremenskim spremembam primerno obut in oblečen. Odvečnih, nepotrebnih in dragocenih stvari naj ne nosi s sabo. Otrok naj ima s seboj le toliko denarja, da si bo lahko privoščil kakšen spominek, razglednico, sladoled, prevelike vsote denarja bo prav gotovo po nepotrebnem zapravljal. Ker na ta dan učenci v šoli nimajo malice, naj ima otrok s seboj kakšen sendvič, sok, sadje … Nikakor pa ne energijskih pijač.

Obvezno naj ima s sabo tudi veljaven osebni dokument.

Vas, starše, prosimo, da se s svojim otrokom temeljito pogovorite o obnašanju na ekskurziji.

Hvala za razumevanje.

Razredničarke 9. a, b, c, d razreda

(Skupno 57 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih. Zaznamek za trajno povezavo.