Kolesarski izpit

Petek, 5. 6. 2015, praktični del kolesarskega izpita za petošolce. (Kolo, čelada.Obvestilo za starše petošolcev!

V petek, 5. 6. 2015, imajo petošolci kolesarski izpit (praktično vožnjo). Zjutraj morate kolesa pripeljati v šolsko kolesarnico. Vsako kolo naj ima ključavnico, da jih bodo učenci lahko zaklenili. Učenci naj ne pozabijo na kolesarske čelade.

S praktično vožnjo začnejo okrog devetih. Pred to vožnjo bodo imeli na šolskem igrišču spretnostno vožnjo med stožci. S kolesarskim izpitom bodo končali okrog dvanajstih. Učenci se po izpitu še ne smejo sami peljati domov, zato starši poskrbite za varen prevoz otrok in koles. S poukom končamo ob 13.00.

Če imate še kakšno vprašanje v zvezi z izpitom, ga posredujte razredničarki preko učenca ali po e-asistentu.

Lep pozdrav,

razredničarke petošolcev

(Skupno 82 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih. Zaznamek za trajno povezavo.