Zborovski bum

V torek, 2. 6. 2015, gremo s pevci MPZ na Zborovski bum v Maribor. Odhod avtobusa bo ob 8.00, prihod domov okoli 20.00. Zborovski bum

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj                                                    Šoštanj, 28. 5. 2015

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

Spoštovani starši!

V torek, 2. 6. 2015, se bomo s pevci MPZ udeležili vseslovenskega druženja osnovnošolskih mladinskih pevskih zborov imenovanega Zborovski BUM 2015. Prireditev, ki bo potekala na stadionu Ljudski vrt v Mariboru, je organizirana s strani Zavoda RS za šolstvo pod pokroviteljstvom predsednika države Boruta Pahorja. Petje 7000-ih mladih pevcev bo spremljal Big-band Orkestra slovenske vojske. Dogodek bo posnela RTV SLO in ga v enourni oddaji predvajala na SLO1.

V šoli se bomo zbrali ob 7. 30. V jedilnici nas bo čakala malica. V Maribor se bomo iz Šoštanja odpravili ob 7. 45 (avtobusna postaja pred šolo), ob 10.00 bo generalka, ob 13.00 pa prireditev. Na poti domov se bomo ustavili v Celju, kjer si bomo na željo otrok v Planetu Tuš ob 16.00 ogledati film »Prava nota 2«. Cena vstopnice je 3.90 €. Po kino predstavi si bomo vzeli čas še za kakšno okrepčilo v restavracijah Citycentra Celje. V Šoštanj se bomo vrnili okoli 20.ure (parkirišče pred šolo). Stroške prevoza krije šola. Otroci naj imajo s seboj hrano (sendvič, energijske tablice), vodo (vsaj 1 liter), sončno kremo in pokrivalo/kapo, notno knjižico in po navodilih izdelano rožo.

Lep pozdrav

Metka Berk, zborovodkinja

(Skupno 180 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih. Zaznamek za trajno povezavo.