1. planinsko orientacijsko tekmovanje 2015

Sobota, 7. 3. 2015, Andraž nad Polzelo. Odhod avtobusa izpred šole ob 7.30. Povratek okoli 14.30.

V soboto, 7. marca, je bilo v Andražu nad Polzelo 1. planinsko orientacijsko tekmovanje v letošnjem šolskem letu. Z naše šole so se ga udeležile 3 ekipe: A1, A2 (5. in 6. razred), B (7. do  9. r.). Ekipa A1 v sestavi: Kaja Borovšek, Sinja Kortnik, Neža Menih Dokl in Lara Lah je osvojila 1. mesto, ekipa A2 v sestavi Urška Grudnik, Blaž Pusovnik in Aljaž Hudobreznik je bila 6., člani B-ekipe: Žan Novak, Žan Primik in Gašper Stropnik pa 3. v svoji kategoriji. Čestitamo!

Naslednja tekma bo 28. marca v organizaciji PD Nazarje.

Danica Švarc in Jožica Andrejc

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj                                                                                                            Šoštanj, 4. 3. 2015

 

OBVESTILO

Spoštovani planinci!

V soboto, 7. marca 2015, bo prvo orientacijsko tekmovanje v šolskem letu 2014/15.

Tekmovanje bo v Andražu nad Polzelo.

Odhod avtobusa izpred OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj bo ob 7.30. Povratek v Šoštanj bo okoli 14.30.

 OPREMA TEKMOVALCEV IN PRAVILA ZA TEKMOVANJE:

Tekmovalci morate biti primerno opremljeni za gibanje po terenu ne glede na vremenske razmere. Vsem tekmovalcem priporočamo planinsko obutev in športna oblačila. Tekmovalci morate imeti s seboj planinsko izkaznico s plačano članarino za leto 2015.

Vsako uporabo mobilnih telefonov in drugih naprav za prenos govora med tekmovanjem z namenom pridobivanja informacij o progi bo organizacijski odbor smatral za hudo kršitev. V tem primeru sledi diskvalifikacija ekipe. Ne pozabite na hrano in pijačo, predvsem pa na rezervna oblačila (pulover, rezervne nogavice, vetrovko in majico).

S seboj obvezno vzemite tudi osnove prve pomoči (povoj, obliže …).

Tekmovanje bo ob vsakem vremenu, zato imejte v primeru slabše vremenske napovedi s sabo primerno zaščito pred vremenskimi vplivi.

Spremljal vas bo predsednik PD Šoštanj Matej Kortnik; številka mobitela: 040 328 898

Veliko uspeha na tekmovanju vam želita mentorici.

Danica Švarc in Jožica Andrejc

(Skupno 31 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Orientacija, Planinci, Tekmovanja. Zaznamek za trajno povezavo.