Obvestilo staršem

Spoštovani starši!

Adriatic Slovenica d.d. in agencija Zavarovalno zastopanje, Roman Kavšak s. p., ob 20–letnici skupine KD vabi učence OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj na prijetno druženje, ki bo 22. junija 2014, v Arboretumu Volčji Potok.

Učenci bodo popoldne preživeli z olimpijskimi športniki in slovenskimi nogometnimi ASI, ki se bodo pomerili v prijateljski nogometni tekmi. Tam bo še vrsta drugih aktivnosti. Učenci se bodo lahko pomerili v AS Mini olimpijadi in si ogledali dinozavre.

Druženje se bo  zaključilo s koncertom na trati ob dinamičnih ritmih Big banda RTV Slovenija.

Odhod avtobusa izpred šole bo ob 14.00, predviden prihod bi naj bil ob 22.00.

Učence bodo spremljali  trije učitelji naše šole.

 

mag. Majda Zaveršnik Puc,

ravnateljica

 

(Skupno 42 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije staršem. Zaznamek za trajno povezavo.