Rezultati tekmovanja iz znanja kemije 2013/14

Rezultati tekmovanja iz znanja kemije za Preglovo priznanje 2013/2014

8. marca 2014 je potekalo državno tekmovanje iz znanja kemije za srebrno in zlato Preglovo priznanje na OŠ Antona Aškerca v Velenju.

Tekmovanja so se udeležili tudi učenci naše šole in dosegli odlične rezultate.

Srebrno Preglovo priznanje so osvojili: Neja Kotnik, Anja Mazej, Tjaša Srotič, Katarina Grazer, Eva Hudournik, Darja Berložnik

Zlato Preglovo priznanje pa Lara Ramšak.

Za dosežen uspeh jim ČESTITAMO.

Mentorica: Marica Rožič

V ponedeljek, 20. januarja 2014 je potekalo šolsko tekmovanje iz znanja kemije za Preglova priznanja. Učenci naše šole so dosegli odlične rezultate.

BRONASTA Preglova priznanja so osvojili:

Anja Mazej, Tajda Robida, Neja Kotnik, Tina Rotnik, Tjaša Srotič, Kilian Čop, Laura Borovnik, Lara Goršek, Katarina Grazer, Eva Hudournik, Darja Berložnik, Gašper Ladinek, Ana Potočnik, Lara Ramšak, Maja Debeljak.

Za dosežene uspehe jim iskreno ČESTITAMO.

Na državno tekmovanje so se uvrstili naslednji učenci: Anja Mazej, Tajda Robida, Neja Kotnik, Tina Rotnik, Tjaša Srotič, Laura Borovnik, Lara Goršek, Katarina Grazer, Eva Hudournik, Darja Berložnik, Gašper Ladinek, Ana Potočnik, Lara Ramšak.

Na državnem tekmovanju jim želimo veliko uspeha.

Mentorica: Marica Rožič

Ta vnos je bil objavljen v Tekmovanja. Zaznamek za trajno povezavo.