Smučarski tečaj 5. r. 2013/14

Smučarski tečaj za 5. r., Golte, januar ali februar 2014. Predvideno 27. 1.-31. 1. 2014 in 17. 2.-21. 2. 2014.

Osnovna šola Karla Destovnika-Kajuha

Koroška cesta 7

Šoštanj

Datum: 9. 10. 2013

Spoštovani starši!

V letošnjem šolskem letu smo učencem 5. razreda ponovno ponudili tečaj smučanja na Golteh. Tečaj bomo izvedli v mesecu januarju ali februarju.

Na Golte in nazaj bodo spremljali učence razredniki, tečaj pa bodo vodili smučarski  vaditelji.

Odhod izpred šole bo  vsak dan ob 11.45, prihod pred šolo pa ob 17.00.

Prvi dan naj učenci prinesejo pancerje v nahrbtniku. Oblečeni  naj bodo v smučarska oblačila. Preoblekli se bodo v šoli. Prvi dan bodo shranili smuči v garderobi v telovadnici. Preostale dni bodo smuči lahko puščali na Golteh. Pomembno je tudi, da imajo smučarske rokavice, čelado in očala. Šolske torbe s potrebščinami bodo puščali v garderobnih omaricah in jih vsak dan ob vrnitvi tudi odnesli domov. Če želijo, si lahko s sabo vzamejo popoldansko malico.

V času smučarskega tečaja priporočamo, da ima učenec kosilo v šoli. Plačilo boste opravili preko položnice.

Plačilo avtobusnega prevoza trenutno še ni zagotovljeno.

mag. Majda Zaveršnik Puc,  l.r.

___________________________________________________________________________

Moj otrok ________________________________________     so bo / se ne bo     (obkrožite)

udeležil šole smučanja.

V času šole smučanja   bo imel  / ne bo imel      kosila v šoli.

Ali si bo opremo izposodil v šoli?       DA     NE

Smučarski čevlji (pancerji)      DA     NE             Če ste obkrožili DA, vpišite številko čevljev: ___

Smuči        DA      NE                                                     Telesna višina ______________

Smučarske palice     DA     NE

Čelada       DA       NE

Datum:                                                                   Podpis staršev:___________________________

Ta vnos je bil objavljen v Smučarski tečaj 5. r.. Zaznamek za trajno povezavo.