Šolsko tekmovanje iz znanja kemije

21. 1. 2013, šolsko tekmovanje iz znanja kemije za Preglova priznanja.

Bronasta Preglova priznanja so osvojili: Lara Goršek, Gašper Ladinek, Lara Ramšak, Katarina Grazer, Darja Berložnik, Eva Hudournik, Aljaž Jurič, Monika Videmšek, Patricija Jarič, Jan Ovčjak, Boris Pirečnik, Tamara Čujež, Lara Krneža, Gal Goršek, Laura Borovnik, Monika Tajnik, Žiga Volk, NIk Nadvežnik, Lara Grazer, Klara Geršak, Franc Klavž, Klara Rotnik, Vesna Krajnc, Tim Vučina, Lovro Pečnik, Noemi Čop.

Za dosežene uspehe jim iskreno čestitamo.

Na državno tekmovanje so se uvrstili: 

Lara Goršek, Gašper Ladinek, Lara Ramšak, Katarina Grazer, Darja Berložnik, Eva Hudournik, Aljaž Jurič, Monika Tajnik, Žiga Volk, NIk Nadvežnik, Lara Grazer, Klara Geršak, Franc Klavž, Klara Rotnik, Vesna Krajnc.

Na državnem tekmovanju jim želimo veliko uspeha.

Mentorica: Marica Rožič, predm. učit.

(Skupno 236 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Tekmovanja. Zaznamek za trajno povezavo.