Pohod po Trški poti 2012-13

POHOD PO TRŠKI POTI


OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj                                                                Šoštanj, 2. 10. 2012
VABILO
Spoštovani planinci in starši!
V nedeljo, 7. 10. 2012, bomo šli na prvi planinski pohod v tem šol. l. Tokratni pohod organizirata PD Šoštanj in KS Šoštanj, odpravili pa se bomo po TRŠKI POTI. Ob 8. 30 se bomo dobili pri Tresimirjevem parku v Šoštanju, kjer si bomo ogledali odprtje kapelice, nato pa bomo nadaljevali pešpot preko Goric, vile Široko, Florjana, Pustega gradu, preko Lokoviškega grebena, pa vse do gasilskega doma v Šoštanju, kjer bomo pot zaključili približno ob 13. 30. Ob prihodu na cilj bosta organizatorja poskrbela za malico. Kljub vsemu priporočam, da imate s seboj nahrbtnik s pijačo in sendvičem. Seveda pa ne pozabite na primerno obleko in obutev.
Pohod bo ob vsakem vremenu.

Mentorica: Mateja Čokelc, prof.

(Skupno 94 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Planinci. Zaznamek za trajno povezavo.